| Symbol oferty | SPEK-MS-6751 |
| Powierzchnia | 72,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | 8 |
| Liczba pięter w budynku | 8 |
| Garaż | garaż |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Mies. czynsz admin. | 900 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 2 |
| Rok budowy | 2002 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 550 m |
| Widok | panorama miasta |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 450 m |
| Odl. do szkoły [m] | 450 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 450 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | dwustronne |
Mieszkanie trzypokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz z garażem wolnostojący ul. Chmieleniec .
Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Ruczaj przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie znajduje się na usmum piętrze w budynku z 2002 roku .
Szczegóły mieszkania:
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym , gotowe do wprowadzenia.
Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi jak również ze względu na swoją lokalizacje jako inwestycja na wynajem .
Ruczaj to spokojna dzielnica i świetna lokalizacja : idealna dla rodzin i osób ceniących sobie bliskość natury. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i spacerowe, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum Krakowa dzięki rozwiniętej sieci transportu publicznego ( tramwaj , autobus ) . W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz restauracje, co zapewnia wygodę codziennego życia.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Mariusz 792-484-802
Specjalista Ds.nieruchomości