| Symbol oferty | SPEK-MS-6739 |
| Powierzchnia | 76,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 76,40 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 550 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1915 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | gazowe |
| Umeblowanie | umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 15,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | parkiet |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | parkiet |
KLIMATYCZNE 2 POKOJOWE! BLISKO STAREGO MIASTA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Sebastiana, dzielnica Stare Miasto. W okolicy liczne sklepy, Galeria Kazimierz, Galeria Krakowska, restauracje, kawiarnie, Hala Targowa, liczne punkty usługowe, Wawel, Cmentarz Żydowski, Synagoga Żydowska, dworzec autobusowy i kolejowy.
W pobliżu tereny zielone: Planty, Bulwary Wiślane, Ogród Księży Misjonarzy.
Przystanki komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dojazd do każdej części Krakowa.
Do Rynku Głównego dotrzemy w ok.15min.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na parterze w zadbanej kamienicy z początku XX wieku. W kamienicy nie ma windy.
Na powierzchnię ok.76,4m2 składa się:
- dwa osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- garderoba
- łazienka
- osobne WC
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica - ok.15m2.
Czynsz ok.550zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z pieca dwufunkcyjnego.
W 2021r mieszkanie przeszło generalny remont, m. in. łazienka i kuchnia przeszły generalny remont łacznie z wymianą instalacji, w łazience i korytarzu odnowiono strop Kleina, cyklinowanie parkietów.
Dużym atutem jest wysokosć pomieszczeń - ok. 320cm. Ponadto mieszkanie posiada dwa wejścia: od klatki schodowej i od oficyny - możliwy jest podział na dwa mniejsze mieszkania.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości