| Symbol oferty | SPEK-MS-6670 |
| Powierzchnia | 23,80 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 23,80 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do generalnego remontu |
| Mies. czynsz admin. | 300 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1960 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
KAWALERKA DO GENERALNEGO REMONTU!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, drogerie, apteki, poczta, banki, paczkomaty, punkty opieki medycznej, Plac Targowy TOMEX, bar mleczny "BIEŃCZYCE", Bieńczycki Plac Targowy, szkoły, przedszkola, boiska, place zabaw.
W pobliżu tereny zielone - Planty Bieńczyckie, Parki na os. Kazimierzowskim i os.Przy Arce.
Przystanki komunikacji miejskiej oddalone do bloku ok.400m, skąd można dotrzeć w każdą część Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na parterze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek z lat 60-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.23,8m2 składa się:
- pokój
- przejściowa kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja: południe.
Czynsz ok.300zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie w stanie do generalnego remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla singla czy pary, ale tez jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się z nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości