| Symbol oferty | SPEK-MS-6730 |
| Powierzchnia | 20,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Piętro | 9 |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1980 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 2 |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, kuchenka, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | panele |
| Wyposażenie łazienki | WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro, kabina prysznicowa |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
KAWALERKA DO WEJŚCIA! IDEALNA POD INWESTYCJE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w dzielnicy Azory, przy ul.Gnieźnieńska. Okolica posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, żłobki, boiska sportowe, place zabaw, apteki, kościół, Galeria Bronowice.
W pobliżu liczne tereny zielone: Park Trawiasty, Park Krowoderski, Park Wyspiańsiego.
Blisko budynku zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej (pętla autobusowa), dzięki czemu z łatwością dotrzemy do każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 9 piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Budyenk z lat 80-tych z dwiema windami.
Na powierzchnię ok.20m2 składa się:
- pokój
- łazienka
- przedpokój z aneksem kuchennym
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budykiem.
Ekspozycja: zachód.
Czynsz ok.500zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia w zależności od preferencji nowych nabywców.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla singla czy pary.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości