Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Krowodrza, Azory, Gnieźnieńska

1 pokoj
20.00 m²
18 450,00 zł/m2
9 piętro
SPEK-MS-6730

369 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SPEK-MS-6730
Powierzchnia 20,00 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana -
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Piętro 9
Liczba pięter w budynku 10
Garaż brak
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon brak
Rok budowy 1980
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
Pomieszczenia
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni zlewozmywak z baterią, kuchenka, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki panele
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro, kabina prysznicowa
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele
Małgorzata Kawula

Małgorzata Kawula

Doradca Ds.nieruchomości

Napisz wiadomość 131 Ofert

Opis nieruchomości

KAWALERKA DO WEJŚCIA! IDEALNA POD INWESTYCJE!

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona w dzielnicy Azory, przy ul.Gnieźnieńska. Okolica posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, żłobki, boiska sportowe, place zabaw, apteki, kościół, Galeria Bronowice.