| Symbol oferty | SPEK-MS-6803 |
| Powierzchnia | 32,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | cegła |
| Standard | |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Mies. czynsz admin. | 400 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1960 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Woda | tak-podgrzewacz elektryczny |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | elektryczne |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | WC, wanna, umywalka, prysznic |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
OLSZA ! 1-POKOJOWE , OSOBNA KUCHNIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w okolicy .ul. Pilotów , dzielnica ; Olsza - Ugorek. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, Serenada, kawiarnie, restauracje, apteki, punkty opieki medycznej, Tauron Arena, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, biblioteka, punkty usługowe. W bliskiej odległości uczelnie wyższe: AWF i Politechnika Krakowska.
Liczne tereny zielone: Park Lotników Polskich, Park Zaczarowanej Dorożki, Staw Dąbski.
Przystanki komunikacji miejskiej ułatwiają dostęp do każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Kamienica z lat 60-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.32m2 składa się:
- 1 pokój
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica.
Ekspozycja: wschód.
Czynsz ok. 500 zł
Ciepła woda i ogrzewanie - elektryczne.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla singla czy pary.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 600-289-325
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Właściciel