Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, Telimeny

1 pokoj
30.00 m²
15 966,67 zł/m2
3 piętro
SPEK-MS-4819

479 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty SPEK-MS-4819
Powierzchnia 30,00 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana -
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 5
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Rok budowy 1984
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
piwnica tak
Pomieszczenia
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni oddzielna
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, stół, sprzęt AGD, lodówka, kuchenka, krzesła, zlewozmywak z baterią
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, prysznic, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele
Małgorzata Kawula

Małgorzata Kawula

Doradca Ds.nieruchomości

Napisz wiadomość 130 Ofert

Opis nieruchomości

KAWALERKA GOTOWA DO WEJŚCIA!

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona przy ul. Telimeny, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, kościół, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, boiska sportowe, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Wydział Farmaceutyczny UJ.