| Symbol oferty | SPEK-MS-6738 |
| Powierzchnia | 20,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 450 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 2019 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka, kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | pralka, WC, lustro, kabina prysznicowa, prysznic, umywalka |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
1 POKOJOWE W NOWEJ KAMIENICY! POD INWESTYCJE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Kalwaryjskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, Galeria Kazimierz, kawiarnie, restauracje, liczne punkty usługowe, Kładka Ojca Bernatka, Rynek Podgórski, Fabryka Schindlera, Stara Synagoga i inne zabytki Kazimierza, czy Starego Miasta.
W pobliżu tereny zielone: Park im. Bednarskiego, Planty Nowackiego, Bulwary Wiślane.
Przystanki komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dojazd do każdej części Krakowa.
W ok.15 min dotrzemy do Rynku Głównego.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 2 piętrze w kamienicy 4-ro piętrowej. Budynek z 2019r z windą.
Na powierzchnię ok.20m2 składa się:
- pokój z aneksem kuchennym
- łazienka
- przedpokój
Ekspozycja: południe
Czynsz ok.450zł.
Dodatkowo płatny prąd.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny - pod najem krótko i długo terminowy, ale też jako mieszkanie dla singla czy pary.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości