| Symbol oferty | SPEK-MS-6532 |
| Powierzchnia | 30,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Piwnica [m2] | 3,00 m² |
| Stan lokalu | do remontu |
| Mies. czynsz admin. | 400 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 1910 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 450 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | nieumeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 400 m |
| Odl. do sklepu [m] | 400 m |
| Odl. do szkoły [m] | 450 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 450 m |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Pomieszczenia | |
2 POKOJOWE! POD INWESTYCJE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Chodkiewicza, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, Galeria Kazimierz, Hala Targowa, punkty usługowe, szkoły, biblioteka, boiska sportowe, siłownie. Bliskość Kazimierza: Synagoga, Cmentarz Żydowski, Żydowskie Muzeum Galicja.
W pobliżu tereny zielone: Bulwary Wiślane, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Przystanki komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dojazd do każdej części Krakowa. W ok.10 min dotrzemy do Centrum.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na drugim piętrze w kamienicy 3 piętrowej. Kamienica z 1910 r, bez windy.
Na powierzchnie 30 m2 składa się:
- aneks kuchenny połączony z jadalnią
- osobny, ustawny pokój
- łazienka
- balkon
Specjalista Ds.nieruchomości