| Symbol oferty | SPEK-MS-6809 |
| Powierzchnia | 34,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 600 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2005 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka, zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
1 POKOJOWE Z BALKONEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, Park Handlowy Zakopianka, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, punkty opieki medycznej, apteki, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, boiska sportowe, kościół.
W pobliżu tereny zielone: Park Maćka i Doroty, Las Borkowski.
W pobliżu przystanki komunikaji miejskiej, skąd z łatwością dotrzemy do każdej części Krakowa.
Warto wspomnieć też o szybkim dojeździe do Zakopianki czy autostrady A4.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Budynek z 2005r bez windy.
Na powierzchnię ok.34m2 składa się:
- pokój
- osobna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i komórka lokatorska.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Czynsz ok.600zł.
Dodatkowo płatny prąd.
W budynku nie ma gazu.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla singla czy pary.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości