| Symbol oferty | SPEK-MS-6514 |
| Powierzchnia | 31,20 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 31,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 450 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 2010 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, kuchenka, sprzęt AGD, szafki stojące, szafki wiszące, szafki kuchenne, lodówka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
1 POKOJOWE Z BALKONEM! POD INWESTYCJE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, apteki, banki, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, kampus UJ, kościół, wybieg dla psów.
Bliskość terenów zielonych, takich jak Zakrzówek czy Las Borkowski, czyni to miejsce idealnym dla osób lubiących aktywny wypoczynek i spacery w otoczeniu natury.
Dodatkowym atutem jest pętla Czerwone Maki, skąd z łatwością dotrzemy w każdą część Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym. Budynek z 2010r bez windy.
Na powierzchnie ok.31m2 składa się:
- pokój z aneksem kuchennym
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Czynsz ok.450zł.
Dodatkowo płatny prąd.
W budynku nie ma gazu.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości