| Symbol oferty | SPEK-MS-6749 |
| Powierzchnia | 29,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 7 |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1970 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, stół, lodówka, kuchenka, krzesła |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
2 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA I BALKON!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na os. Tysiąclecia. Dzielnica Mistrzejowice charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, punkty opieki medycznej, drogerie, apteki, szkoły, przedszkola, place zabaw dla dzieci, boiska sportowe, plac handlowy, kościół.
Spokojna i zielona okolica, z licznymi parkami i terenami rekreacyjnymi (Park Tysiąclecia, Planty Mistrzejowickie, Planty Bieńczyckie, Park Wodny).
Przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniają świetne połączenie praktycznie ze wszystkimi częściami Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Budynek z lat 70-tych z windą.
Na powierzchnię ok. 29,1m2 składa się:
- 2 osobne, niezależne pokoje
- osobna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynalezy balkon i piwnica.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Czynsz ok.500zł/2os.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia lub remontu - w zależności od preferencji nowych nabywców.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla rodziny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości