Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, Adama Marczyńskiego

1 pokoj
32.00 m²
17 500,00 zł/m2
2 piętro
SPEK-MS-6795

560 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SPEK-MS-6795
Powierzchnia 32,00 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana -
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 4
Garaż brak
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2000
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka, kuchenka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki WC, wanna, umywalka, prysznic, pralka, lustro

Doradca Ds.nieruchomości

Napisz wiadomość 131 Ofert

Opis nieruchomości

1 POKOJOWE Z BALKON! POD INWESTYCJE!

LOKALIZACJA:

 Nieruchomość położona w dzielnicy Górka Narodowa, ulica Marczyńskiego. Dzielnica ta posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, liczne punkty usługowe.