| Symbol oferty | SPEK-MS-6795 |
| Powierzchnia | 32,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2000 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka, kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | WC, wanna, umywalka, prysznic, pralka, lustro |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
1 POKOJOWE Z BALKON! POD INWESTYCJE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w dzielnicy Górka Narodowa, ulica Marczyńskiego. Dzielnica ta posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, liczne punkty usługowe.
Tereny zielone: Park Kieszonkowy przy Kuźnicy Kołłątajowskiej, Park Białoprądnicka.
Przystanki autobusowe i tramwajowe zapewniają szybki i łatwy dojazd do każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Budynek z lat 2000 z windą.
Na powierzchnię ok.32m2 skłąda się:
- pokój z aneksem kuchennym
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Czynsz ok.500zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla singla czy pary, ale też jako zakup inwestycyjny.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości