| Symbol oferty | SPEK-MS-6784 |
| Powierzchnia | 25,40 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 25,40 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 7 |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 350 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 2016 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | aneks |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | deski |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki stojące, lodówka, szafki kuchenne, kuchenka, szafki wiszące |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, lustro, pralka, prysznic, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | deski |
1 POKOJOWE Z BALKONEM! DO WEJŚCIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Lipińskiego, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, apteki, kościół, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, boiska sportowe, place zabaw, korty tenisowe, kryte pływalnie, biblioteka, Campus UJ.
Tereny zielone: Las Borkowski, Zakrzówek.
W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają szybki i łatwy dojazd od każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Budynek z 2016r z windą.
Na powierzchnię ok. 25,4m2 składa się:
- pokój z aneksem kuchennym
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon.
Ekspozycja: zachód.
Czynsz ok.350zł.
Dodatkowo płatny prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla singla czy pary.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości