| Symbol oferty | SPEK-MS-6775 |
| Powierzchnia | 38,10 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 38,10 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Piętro | 5 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do odnowienia |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1970 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | szafki kuchenne, kuchenka, zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | WC, wanna, umywalka, prysznic, pralka, lustro |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
2 POKOJE I ODDZIELNA KUCHNIA! POD INWESTYCJE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Ugorek, dzielnica Ugorek. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, Serenada, kawiarnie, restauracje, apteki, punkty opieki medycznej, Tauron Arena, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, biblioteka, punkty usługowe. W bliskiej odległości uczelnie wyższe: AWF i Politechnika Krakowska.
Liczne tereny zielone: Park Lotników Polskich, Park Zaczarowanej Dorożki, Staw Dąbski.
Przystanki komunikacji miejskiej ułatwiają szybki i łatwy dojazd do każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 5 piętrze w bloku 5-cio piętrowym. Budynek bez windy z lat 70-tych.
Na powierzchnię ok.38,1m2 składa się:
- 2 oddzielne, niezależne pokoje
- osobna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Czynsz ok.500zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie wmaga odświeżenia/remontu - w zależności od preferencji nowych nabywców.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też jako zakup inwestycyjny.
Obecnie jest wynajmowane do sierpnia.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości