| Symbol oferty | SPEK-MS-6668 |
| Powierzchnia | 47,60 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 47,60 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd, gaz |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 650 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1953 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, stół, krzesła, lodówka, kuchenka, zlewozmywak z baterią |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | bez glazury |
| Podłoga łazienki | panele |
| Wyposażenie łazienki | WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro, kabina prysznicowa |
| Podłoga przedpokoi | panele |
2 POKOJE, ODDZIELNA KUCHNIA, BALKON! PO REMONCIE!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Kępnej, dzielnica Borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, Park Handlowy Zakopianka, Centrum Handlowe Bonarka, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, bilioteka, Sanktuarium Św. Jana Pawła II.
W pobliżu tereny zielone: Las Borkowski, Zakrzówek.
Przystanki komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dojazd do każdej części Krakowa.
Warto też wspomnieć o szybkim i łatwym dojeździe do autostrady A4 i Zakopianki.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Budynek z lat 50-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.47,6m2 składa się:
- 2 oddzielne, niezależne pokoje
- osobna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja okien dwustronna: wschód i zachód.
Czynsz ok.650zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie miejskie, a ciepła woda z piecyka gazowego.
Mieszkanie jest po remoncie. Wymieniono m.in. piony kanalizacyjne, instalacje gazową, wodną i elektryczną.
Kuchnia i łazienka są w pełni wykończone i wyposażone. Pokoje wymagają umeblowania, co daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się z nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości