| Symbol oferty | SPEK-MS-6805 |
| Powierzchnia | 39,20 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 39,20 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 9 |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 650 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1970 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 2,00 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, kuchenka, lodówka, szafki kuchenne |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, lustro, pralka, prysznic, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
3 POKOJE Z LOGGIĄ! DO WEJŚCIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość usytuowana na os. Kościuszkowskim w dzielnicy Bieńczyce. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, szkoły, przedszkola, boiska sportowe, place zabaw, liczne punty usługowe, Centrum Handlowe "Nowe Czyżyny", dom handlowy "Wanda", restauracje, kawiarnie, kościół.
Tereny zielone: Planty Bieńczyckie.
W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, skąd z łatwością dotrzemy w każdą cześć Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 9 piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Budynek z lat 70-tych z windą.
Na powierzchnię ok.39,2m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym ( ok 15 m2 )
- 2 osobne, niezależne pokoje ( 9 m2 , 6 m2 )
- łazienka z kabiną prysznicową ( 3,5 m2 )
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon typu loggia i piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja: północ i południe.
Czynsz ok.650zł.
Dodatkowo płatny prąd.
W mieszkaniu nie ma gazu.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie w 2025r przeszło generalny remont, gdzie m.in. wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczną, podłogi, zabudowa kuchenną, sprzęt AGD, meble.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, czy też jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 600-289-325
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Właściciel