| Symbol oferty | SPEK-MS-6774 |
| Powierzchnia | 42,61 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 42,61 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1964 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | szafki stojące, szafki kuchenne, kuchenka, szafki wiszące |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
2 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA I BALKON!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, drogerie, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, boiska sportowe, punkty usługowe, paczkomaty, szpital Rydygiera.
W pobliżu tereny zielone - Planty Bieńczyckie.
Przystanek autobusowy i tramwajowy w niedalekiej odległości, co zapewnia szybki i łatwy dostęp do każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek z lat 60-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.42,61m2 składa się:
- 2 osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja: pólnoc i południe.
Czynsz ok.500zl.
Dodatkowo płatny prąd.
W mieszkaniu nie ma gazu.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Lokal przeszedł remont: m.in. wymieniono podłogi, drzwi, odświeżono ściany oraz wykończono łazienkę.
Mieszkanie wymaga umeblowania i doposażenia, co daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości