Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Dębniki, Ruczaj, Torfowa

2 pokoje
45.00 m²
15 000,00 zł/m2
parter
SPEK-MS-6743

675 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SPEK-MS-6743
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana -
Standard
Opłaty w czynszu administracja
Opłaty wg liczników prąd
Piętro parter
Liczba pięter w budynku 3
Garaż brak
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon brak
Rok budowy 2010
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie bloki
Ogrzewanie inne
Pomieszczenia
Podłogi pokoi deski
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni deski
Wyposażenie kuchni zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka, kuchenka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi deski
Małgorzata Kawula

Małgorzata Kawula

Doradca Ds.nieruchomości

Napisz wiadomość 134 Ofert

Opis nieruchomości

2 POKOJE Z BALKONEM! WYSOKI STANDARD!

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się przy ul.Torfowej, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauraje, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, Campus Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, Campus Uniwersytetu Jagiellońskiego, punkty opieki medycznej, apteki, kościół.