| Symbol oferty | SPEK-MS-6743 |
| Powierzchnia | 45,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 500 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 2010 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | inne |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | deski |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka, kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | deski |
2 POKOJE Z BALKONEM! WYSOKI STANDARD!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się przy ul.Torfowej, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauraje, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, Campus Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, Campus Uniwersytetu Jagiellońskiego, punkty opieki medycznej, apteki, kościół.
Tereny zielone: Zalew Zakrzówek, Park Zakrzówek, Las Borkowski.
Przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe i autobusowe) zapewniają szybkie i łatwe połączenie z każdą częścią Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na parterze w bloku 3 piętrowym. Budynek z 2010r bez windy.
Na powierzchnie ok.45m2 składa się:
- salon z anksem kuchennym
- pokój/sypialnia
- łazienka
- przedpokój
Ekspozycja północny - zachód i południowy - wschód.
Czynsz ok.500zł.
Dodatkowo płatny prąd.
Orzewanie z kotłowni.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wykończone w wysokim standardzie.
Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla pary.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości