| Symbol oferty | SPEK-MS-6804 |
| Powierzchnia | 43,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | 5 |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Mies. czynsz admin. | 980 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | wymienione |
| Balkon | kratka balkonowa |
| Rok budowy | 1980 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 450 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 450 m |
| Odl. do szkoły [m] | 450 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 450 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 2,00 m² |
2 POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE NA os. WIECZYSTA !
LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Meissnera. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: żłobki, przedszkola, szkoły, siłownie, sklepy, drogerie, punkty usługowe, apteka, Centrum Handlowe M1, Tauron Arena, Politechnika Krakowska, AWF. W pobliżu Park Lotników Polskich i Muzeum Lotnictwa Polskiego.
Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych sprawia, że z łatwością do każdej części Krakowa. Do Dworca Głównego czy Galerii Krakowskiej dotrzemy w ok.15 min.
NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie położone na 5 piętrze w 10-cio piętrowym budynku z lat 80 , z windą.
Na powierzchnię 43 m2 składa się:
- oddzielna kuchnia z oknem
- salon z balkonem francuskim
- 1 pokój (sypialnia)
- łazienka z WC
- przedpokoju
Do mieszkania przynależy piwnica. Dodatkowo balkon francuski .
Czynsz ok. 980 zł. Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. W mieszkaniu nie ma gazu.
Mieszkanie posiada ekspozycję: południowo - zachodnią .
Mieszkanie 2017 roku przeszło generalny remont: wymiana instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, gładzie, malowanie, nowe podłogi, klimatyzacja.
W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania jak również ze względu na swoją lokalizacje jako inwestycja na wynajem .
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: Mariusz 792-484-802
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie www.spektrumestate.krakow.pl
Specjalista Ds.nieruchomości