| Symbol oferty | SPEK-MS-6819 |
| Powierzchnia | 53,50 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 53,50 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do generalnego remontu |
| Mies. czynsz admin. | 700 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1970 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | parkiet |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, umywalka, WC, wanna |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | parkiet |
2 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA I BALKON! DO GENERALNEGO REMONTU!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na os. Kolorowym, dzielnica Nowa Huta. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, apteki, punkty opieki medycznej, szkoły, przedszkola, boiska sportowe, place zabaw, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, Centrum Handlowe Nowe Czyżyny, Plac Targowy TOMEX.
Tereny zielone: Park Wiśniowy Sad, Łąki Nowohuckie.
W pobliżu przystanki komunikacii miejskiej (autobusowe i tramwajowe) skąd z łatwością dotrzemy praktycznie w każdą część Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek z lat 70-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.53,5m2 składa się:
- 2 osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja: południe, wschód i pólnoc.
Czynsz ok.700zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Mieszkanie w stanie do generalnego remontu.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też sprawdzi się jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości