| Symbol oferty | SPEK-MS-6829 |
| Powierzchnia | 46,90 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 46,90 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 8 |
| Liczba pięter w budynku | 11 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 850 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | loggia |
| Rok budowy | 1985 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | deski |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki wiszące, szafki stojące, szafki kuchenne, lodówka, kuchenka |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | deski |
3 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA, BALKON I PIWNICA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Bieżanowskiej dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, siłownie, kościół, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, boiska sportowe, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Wydział Farmaceutyczny UJ.
Sporo terenów zielonych w okolicy: Park Jerzmanowskich, Park Aleksandry, Zalew Bagry.
W bliskiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, skąd z łatwością dotrzemy do każdej częśći Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 8 piętrze w bloku 11 piętrowym. Budynek z lat 80-tych z windą.
Na powierzchnię ok.46,9m2 składa się:
- 3 osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- WC
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon typu loggia i piwnica.
Ekspozycja: wschód-zachód.
Czynsz ok.850zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Wymaga ewentualnego odświeżenia.
W listopadzie 2025r przeprowadzony został remont łazienki i WC.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też świetnie się sprawdzi jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości