| Symbol oferty | SPEK-MS-6533 |
| Powierzchnia | 52,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Piwnica [m2] | 2,00 m² |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Mies. czynsz admin. | 600 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 2 |
| Rok budowy | 2017 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 350 m |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 450 m |
| Odl. do sklepu [m] | 450 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 450 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Pomieszczenia | |
3 POKOJE BLISKO PĘTLI "GÓRKA NARODOWA"
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Bociana, dzielnica Górka Narodowa. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, Szpital im. Jana Pawła II, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, boiska sportowe, Plac Imbramowski, banki, punkty usługowe.
W pobliżu tereny zielone: Park Zaczarowanej Dorożki, Park Kieszonkowy "Ogród nad Sudołem", Park Kościuszki.
W odległości ok. 3 min pieszo znajduje się pętla Górka Narodowa, skąd dotrzemy w każdą część Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 3 piętrze w pięciopiętrowym w bloku z 2017r z windą.
Na powierzchnie 51,14 m2 składa się:
-salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród zimowy (zabudowany),
-2x sypialnia z 2 wyjściami na duży balkon,
-łazienka z prysznicem i WC,
-przedpokój z szafą.
Specjalista Ds.nieruchomości