| Symbol oferty | SPEK-MS-6513 |
| Powierzchnia | 49,24 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 49,24 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | bliźniak |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Garaż | jest |
| Stan lokalu | deweloperski |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 2026 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. GAZOWE |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | wylewka betonowa |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | wylewka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | bez glazury |
| Podłoga łazienki | wylewka |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | wylewka |
3 POKOJE W STANIE DEWELOPERSKIM Z DWOMA OGRODAMI!
LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone przy ul. Cechowej, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, CH Dekada, CH BONARKA, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, korty tenisowe, biblioteka, szpital, apteki, kościół.
Tereny zielone: Park Kurdwanów, Park Zdrojowy w Swoszowicach.
W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe i tramwajowe) i pętla tramwajowa KURDWANÓW P+R, co zapewnia łatwy dojazd w każdą część Krakowa.
Niewątpliwym atutem jest szybki i dogodny dojazd do autostrady A4 i Zakopianki.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na parterze w budynku 2-wu piętrowym. Budynek oddany w 2026r, położony w inwestycji Cechowa Park.
Na powierzchnię ok. 49,24m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym
- 2 oddzielne, niezależne pokoje
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależą dwa ogrody.
Miejsce postojowe za dodatkową opłatą 40.000zł.
Nieruchomość wyposażona jest w piec gazowy dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje przygotowaną pod klimatyzację.
Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Doradca Ds.nieruchomości