| Symbol oferty | SPEK-MS-6788 |
| Powierzchnia | 54,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 5 |
| Liczba pięter w budynku | 10 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 1 000 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1970 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, szafki stojące, szafki wiszące, kuchenka, lodówka, szafki kuchenne |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
IDEALNE DLA RODZINY! DO ODŚWIEŻENIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Krowoderskich Zuchów, dzielnica Krowodrza Górka. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrstrukturą handlowo-usługową: sklepy, piekarnie, drogerie, liczne punkty usługowe, siłownie, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska, apteki, Szpital Spechalistyczny im. Jan Pawła II, kościół i banki.
W pobliżu tereny zielone - Park Krowoderski, Park Wyspiańskiego.
W pobliżu pętla tramwajowa i autobusowa "Krowodrza Górka". Świetny dojazd do centrum, galerii czy Uczelni Wyższych (AGH, Politechnika Krakowska).
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 5 piętrze w bloku 10-cio piętrowym. Budynek z lat 70-tych z windą.
Na powierzchnię ok.54m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym
- 2 osobne, niezależne pokoje
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Czynsz ok.1000zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Mieszkanie w stanie do odświeżenia/remontu - w zależności od preferencji nowych nabywców.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny, ale też sprawdzi się jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości