| Symbol oferty | SPEK-MS-6835 |
| Powierzchnia | 67,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | do generalnego remontu |
| Mies. czynsz admin. | 950 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 2 |
| Rok budowy | 1980 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | lentex |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | wanna |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | lentex |
3 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA, 2 BALKONY! DO REMONTU!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Narutowicza, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, boiska sportowe, siłownie, punkty usługowe, apteki, poczta, szpital im. Jana Pawła II.
W pobliżu tereny zielone: Park Białoprądnicki, Park Krowoderski.
W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, skąd z łatwością dotrzemy do każdej częśći Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku 4-ro pięrowym. Budynek z lat 80-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.67m2 składa się:
- 3 osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- WC
- przedpokój
Do mieszkania przynależą 2 balkony i piwnica.
Parking przed blokiem za szlabanem dla mieszkańców bloku.
Ekspozycja: południe i północ.
Czynsz ok.950zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie w stanie do generalnego remontu.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości