| Symbol oferty | SPEK-MS-6802 |
| Powierzchnia | 73,32 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 73,32 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Garaż | jest |
| Stan lokalu | do remontu |
| Mies. czynsz admin. | 1 000 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1950 |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | parkiet |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Podłoga łazienki | wylewka |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | parkiet |
3 POKOJE I OSOBNA KUCHNIA! DO WŁASNEJ ARANŻACJI!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na os. Centrum D. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, apteki, banki, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, Szpital im. Żeromskiego.
Nie brak także terenów zielonych i rekreacyjnych: nieopodal Park Ratuszowy, park Szwedzki, Zalew Nowohucki oraz Łąki Nowohuckie.
Okolica doskonale skomunikowana z każdą częścią Krakowa. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut piechotą.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 4 piętrze w bloku 5-cio piętrowym. Budynek z lat 50-tych z windą.
Na powierzchnię ok.73,32m2 składa się:
- 3 osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- WC
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica.
Istnieje możliwość kupienia garażu o pow. ok.18m2 - cena garażu: 160.000zł. Zakup nie jest obligatoryjny.
Ekspozycja: wschód, zachód.
Czynsz ok.1000zł.
Dodatkowo płatny prąd i gaz.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości