| Symbol oferty | SPEK-MS-6682 |
| Powierzchnia | 49,67 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 49,67 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 2 |
| Liczba pięter w budynku | 8 |
| Garaż | jest |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 770 PLN |
| Okna | PCV |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 2018 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna ciemna |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | szafki stojące, szafki kuchenne, stół, zlewozmywak z baterią, lodówka, kuchenka, krzesła, szafki wiszące |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
2 POKOJE Z BALKONEM! NOWE BUDOWNICTWO!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Cystersów, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, Galeria Krakowska, restauracje kawiarnie, szkoły, przedszkola, basen, Dworzec Autobusowy i Kolejowy, Sąd Apelecyjny, Prokuratura Rejonowa, Urząd Miasta Wydział Geodezji. Dodatkowym autem jest bliskość uczelni wyższych: Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska.
Rondo Mogilskie jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Krakowa, dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym.
Tereny zielone: Ogród BotnicznyUniwersytetu Jagiellońskiego, Staw Dąbski, Park Dąbie, Park Lotników Polskich.
NIERUHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 2 piętrze w bloku 8-mio piętrowym. Budynek z 2018r z windą.
Osiedle zamknięte, monitorowane i objęte ochroną.
Na powierzchnię ok.49,67m2 składa się:
- 2 oddzielne, niezależne pokoje
- osobna, ciemna kuchnia
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon.
Miejsca parkingowego w garażu podziemnym dodatkowo płatne 80.000zł - ZAKUP OBLIGATORYJNY.
Ekspozycja: południe.
Czynsz ok.770zł.
Dodatkowo płatny prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia - w zależności od preferencji nowych nabywców.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości