| Symbol oferty | SPEK-MS-6677 |
| Powierzchnia | 68,80 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 68,80 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | parter |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 1 050 PLN |
| Okna | PCV |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1950 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | brak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | otwarta na salon |
| Rodzaj kuchni | otwarta połączona z jadalnią |
| Podłoga kuchni | panele |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, prysznic, umywalka, wanna |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
3 POKOJE Z CZĘŚCIOWO OTWARTĄ KUCHNIĄ!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, drogerie, apteki, punkty usługowe, punkty opieki zdrowotnej, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, kościół.
Tereny zielone: Planty Bieńczyckie, Park Wiśniowy Sad, Park Ratuszowy.
W bliskiej odległości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, skąd dotrzemy w każdą część Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na parterze w bloku 3 piętrowym. Budynek z lat 50-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.68,8m2 składa się:
- salon z otwartą kuchnią
- 2 oddzielne, niezależne pokoje
- łazienka
- WC
- przedpokój
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja północno-wschodnia i południowo-zachodnia.
Czynsz ok.1050zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie z sieci miejskiej, a ciepła woda z piecyka gazowego.
Mieszkanie przeszło generalny remont, który obejmował m.in. wymieniono piony kanalizacyjne oraz wodne, wymieniono instalacje elektryczną, nowe tynki, gładzie oraz wylewki, wymieniono drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne, wymieniono grzejniki, na podłogach ułożono panele winylowe.
Łazienka i toaleta są w pełni wykończone, a reszta mieszkania wymaga umeblowania i wyposażenia, co daje możliwość własnej aranżacji.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości