| Symbol oferty | SPEK-MS-6839 |
| Powierzchnia | 72,00 m² |
| Liczba pokoi | 4 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 8 |
| Liczba pięter w budynku | 9 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 800 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 2020 |
| Plac zabaw | tak |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Typ łazienki | osobno z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
4 POKOJE Z BALKONEM! NOWE BUDOWNICTWO!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą infrastukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, drogerie, poczta, banki, apteki, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, liczne punkty usługowe, Szpital im. Rydygiera..
W pobliżu sporo terenów zielonych: Planty Mistrzejowice i Zalew Zesławicki.
Dobra komunikacja: przystanki komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dojazd w każdą część Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 8 piętrze w bloku 9-cio piętrowym. Budynek z 2020r z windą.
Na powierzchnię ok.72m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym
- 3 osobne, niezależne pokoje
- łazienka
- WC
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon.
Ekspozycja: pólnoc i południe
Czynsz ok. 800zł.
Dodatkowo płatny prąd.
W budynku nie ma gazu.
Ciepła woda i ogrewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie zostało odświeżone i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Właściciel