| Symbol oferty | SPEK-MW-6527 |
| Powierzchnia | 35,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Technologia budowlana | beton, cegła |
| Standard | |
| Piętro | suterena |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | dobry |
| Mies. czynsz admin. | 360 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | brak |
| Rok budowy | 1936 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 450 m |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - sieć |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | C.O. lokalne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 150 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 450 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 450 m |
| Drzwi antywłamaniowe | tak |
| Pomieszczenia | |
Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w samym sercu Starego Miasta
OKOLICA:
Okolica jest doskonale skomunikowana. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut. Sąsiedztwo o świetnie rozwiniętej infrastrukturze, w okolicy wszystko co potrzebne i wiele więcej. Sklepy wielkopowierzchniowe i lokalne, cukiernie, piekarnie, kawiarnie, restauracje, banki, apteki, ośrodki zdrowia i mnóstwo punktów usługowych. Bardzo łatwy dojazd do Krakowskich uczelni wyższych oraz w każdą część Krakowa.
LOKAL:
Lokal o powierzchni 35m2 znajduje się w suterynie kamienicy z lat 30.
Na metraż mieszkania składa się:
- sypialnia
- salon
- kuchnia
- łazienka z prysznicem
W wyposażeniu znajdują się: płyta grzewcza indukcyjna, lodówka, pralka.
Koszt Najmu ;
Odstępne 1900 zł
Czynsz 600 zł
Woda + Prąd ryczałtowo 200 zł
Kaucja i prowizja obowiązkowe
kontakt w sprawie oferty : Mariusz 792-484-802
Spektrum Estate Wioletta Grubarek
ul. Kazimierza Wielkiego 58/3
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa
Finansuj zakup nieruchomości z naszymi specjalistami.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - Nr Licencji 5989
ZAPRASZAMY!
Oferty zamieszczone na naszych stronach internetowych nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Specjalista Ds.nieruchomości