| Symbol oferty | SPEK-MW-6765 |
| Powierzchnia | 69,77 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 69,77 m² |
| Liczba pokoi | 4 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | beton |
| Standard | |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | garaż w budynku |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Rok budowy | 2012 |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | park |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | do uzgodnienia |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 50 m |
| Odl. do sklepu [m] | 50 m |
| Odl. do szkoły [m] | 10 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 10 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z salonem |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, płyta grzewcza, piekarnik, okap, meble kuchenne na wymiar, lodówka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | WC, wanna, umywalka, natrysk |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | deski |
DO WYNAJĘCIA 3 POKOJE Z BALKONEM! ul.Kaczary dzielnica: (Prądnik Czerwony).
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Kaczary, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, CH SERENADA, CH Krokus, liczne punkty usługowe, Park Wodny, Multikino, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe.
Tereny zielone: Park Zaczarowanej Dorożki, Ogród Nad Sudołem, Park Reduta.
Przystanki komunikacji miejskiej zapewniają szybkie i łatwe połączenie z każdą częścią Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 4 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek z 2012r z windą.
Na powierzchnię ok.69,77 m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym
- 3 osobne, niezależne pokoje
- garderoba
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Ekspozycja: północ-południe.
OPŁATY:
- czynsz najmu: 4600zł
- czynsz administracyjny (w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie miejskie): ok. 810 zł
- prąd według zużycia
- Internet - we własnym zakresie
- jednorazowa kaucja: 4600 zł
- jednorazowa prowizja do biura: wysokość jednomiesięcznego czynszu najmu+VAT
Wynajem tylko na zasadzie wynajmu okazjonalnego ...
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 608-596-169
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Ekspert Ds. Nieruchomości