| Symbol oferty | SPEK-MS-6541 |
| Powierzchnia | 68,36 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 68,36 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | pustak ceramiczny |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | Winda, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci, fundusz remontowy, Części wspólne, administracja, sprzątanie, CO |
| Opłaty wg liczników | prąd, Woda ciepła, CO, Woda zimna |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | możliwość wynajęcia |
| Piwnica [m2] | 3,40 m² |
| Stan lokalu | dobry |
| Mies. czynsz admin. | 800 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Liczba balkonów | 1 |
| Liczba tarasów | 1 |
| Rok budowy | 2016 |
| Widok | park/skwer |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | częściowo umeblowane |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 500 m |
| Odl. do sklepu [m] | 300 m |
| Odl. do szkoły [m] | 400 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Tarasy | taras mały |
| Usytuowanie | dwustronne |
| Pomieszczenia | |
| Powierzchnia pokoi | 22/12,59/12,50 m2 |
| Podłogi pokoi | deska barlinecka |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Powierzchnia kuchni | 6,84 m2 |
| Podłoga kuchni | gres |
| Wyposażenie kuchni | zabudowa kuchenna |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5,03 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | prysznic, umywalka, wanna, WC, pralka |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 10 m2 |
| Podłoga przedpokoi | gres |
3 POKOJE Z BALKONEM! GOTOWE DO WEJŚCIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Aleksandry, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restaurcje, punkty usługowe, apteki, siłownie, szkoły, przedszkoła, boiska sportowe, place zabaw, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Szpital Uniwersytecki.
W pobliżu tereny zielone: Park Aleksandry i Park Jerzmanowskich.
Bliskość przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że z łatwością dotrzemy do każdej części Krakowa.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek z 2016r z windą.
Na powierzchnię ok.68,36 m2 składa się:
- przedpokój 10 m2
- salon dzienny 22 m2
- jasna kuchnia 6,84 m2
- pokój II - ok. 12,59 m2
- pokój III - ok. 12,50 m2
- łazienka - ok. 5,03 m2
Mieszkanie posiada 2 balkony pierwszy o powierzchni 5,35 m2 to idealne miejsce do relaksu w okresie wiosenno-letnim. Zarządca nieruchomosci wydał zezwolenie na oszklenie tego balkonu za pomocą szkła bezramowego - (wizualizacja na zdjęciach) , drugi balkon o powierzchni 4,77 m2.
Komórka lokatorska (3,40 m2) dodatkowo płatna cena: 20.000 zł.
Czynsz ok. 800 zł.
Dodatkowo płatny prąd.
W budynku nie ma gazu.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Wymaga ewentualnego odświeżenia.
Ekspozycja Południowo - Wschodnia położenie narożne z widokiem na Park Aleksandry .
Nieruchomość idealnie nadaje się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: (Grzegorz ) tel: 608-596-169
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAMY!
Ekspert Ds. Nieruchomości