| Symbol oferty | SPEK-MS-6669 |
| Powierzchnia | 21,00 m² |
| Liczba pokoi | 1 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 350 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1965 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | brak |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | płytki |
| Typ kuchni | aneks kuchenny |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | kuchenka, lodówka, szafki kuchenne, szafki stojące, szafki wiszące, zlewozmywak z baterią |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | kabina prysznicowa, lustro, pralka, prysznic, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
KAWALERKA Z BALKONEM! DO WEJŚCIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, restauracje kawiarnie, szkoły, przedszkola, basen, Sąd Apelecyjny, Prokuratura Rejonowa, Urząd Miasta Wydział Geodezji.
Dodatkowym autem jest bliskość uczelni wyższych: Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska.
Tereny zielone: Park Lotników, Staw Dąbski, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Rondo Mogilskiej jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Krakowa, dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 4 piętrze w bloku 5-cio piętrowym. Budynek z 60-tych bez windy.
Na powierzchnię ok. 21m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Czynsz ok.350zł.
Dodatkowo płatny prąd.
Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.
Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
Nieruchomość idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny, ale też jako mieszkanie dla singla czy pary.
Zapraszam na prezentacje!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się z nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości