| Symbol oferty | SPEK-MS-6785 |
| Powierzchnia | 49,35 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 49,35 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Technologia budowlana | - |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Mies. czynsz admin. | 700 PLN |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 1970 |
| Widok | na osiedle |
| Gaz | jest |
| Woda | ciepła - piecyk gazowy |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | bloki |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 m |
| Odl. do sklepu [m] | 350 m |
| Odl. do szkoły [m] | 350 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 350 m |
| Usytuowanie | dwustronne |
| piwnica | tak, 8,80 m² |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | oddzielna |
| Rodzaj kuchni | oddzielna |
| Podłoga kuchni | lentex |
| Wyposażenie kuchni | zlewozmywak z baterią, krzesła, szafki wiszące, szafki kuchenne, szafki stojące, stół, lodówka, kuchenka |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, prysznic, umywalka, wanna, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | panele |
2 POKOJE, OSOBNA KUCHNIA I BALKON! DO ODŚWIEŻENIA!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona przy ul. Rydygiera, dzielnica Bieżanów-Prokocim/Rżąka. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, kościól, szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska sportowe, Uniwersytecki Szpital, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy.
W okolicy dużo terenów zielonych: Park Rżąka, Park Aleksandry.
Przystanki komunikacji miejskiej ułatwiają dostęp do każdej części Krakowa.
Dużym atutem jest szybki i łatwy dojazd na autostrade czy do Wieliczki.
NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek z lat 70-tych bez windy.
Na powierzchnię ok.49,35m2 składa się:
- 2 osobne, niezależne pokoje
- oddzielna, jasna kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem.
Ekspozycja: pólnoc i południe.
Czynsz ok. 700zł.
Dodatkowo płatny gaz i prąd.
Ogrzewanie miejskie, a ciepła woda z piecyka gazowego.
Mieszkanie w stanie do odświeżenia/remontu - w zależności od preferencji nowych nabywców.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla rodziny z dziećmi, ale też jako zakup inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania na prezentację!
Przed prezentacją obowiązuje podpisanie standardowej umowy pośrednictwa.
KONTAKT: 536-850-730
Spektrum Estate Wioletta Grubarek ul. Kazimierza Wielkiego 58/3 30-082 Kraków
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Nr Licencji 5989.
Oferuje skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
ZAPRASZAM!
Doradca Ds.nieruchomości